carolina rapids

Menu

Home Games

FALL 2018 

DATE TIME  TEAMS FIELD
Friday: October 12th7:30 pm08 CR WS Burgundy vs 08 CR NM Blue RapidsBailey 1A
 7:30 pm03 CR NM Blue Rapids G vs 03 DUFC WarriorsRBP 3
 7:30 pm05 CR NM Blue Rapids G vs CSA North/HVille KingsRBP4
 7:30 pm 08 CR NM White Rapids vs LNSC GalaxyRBP 5B
 7:30 pm08 CR NM Blue Rapids G vs CSA North/Cab Roma GBradford 2A
 7:30 pm08 CR C Burgundy G vs 08 CR NM Grey JR Rapids GBradford 2B
Saturday: October 13th8:00 am06 CR NM Gold vs 06 LNSC Force Black Bailey Middle School
 8:00 am05 LNSC Eclipse Blue vs 05 CR S BurgundyRBP 4
 9:30 am02 CR ECNL G vs VDA 02 ECNL GBradford 2
 9:30 am 03 CR ECNL vs VDA 03 ECNL GBradford 3
 10:00 am05 CR C Burgundy vs 05 SGCSA Flames WhiteBailey Middle School
 10:00 am02 CR NM Blue Rapids G vs 02 NCF Elite GRBP 4
 11:30 am01 CR ECNL G vs VDA 01 ECNL GBradford 2
 11:30 am04 CR ECNL G vs VDA 04 ECNL GBradford 3
 12:00 pm06 CR NM White vs 06 CSA Charlotte Gold Bailey Middle School
 12:00 pm03 CR NM Burgundy G vs 03 NCF Elite GRBP 4
 1:30 pm06 CR ECNL G vs VDA 06 ECNL GBradford 2
 1:30 pm05 CR ECNL G vs VDA 05 ECNL GBradford 3
 2:00 pm04 CR NM Burgundy G vs 04 Tusa Gold GBailey Middle School
 2:00 pm04 CR NM White G vs 04 HFC White GRBP 3
 2:00 pm06 CR NM Blue vs 06 SGCSA StrickersRBP 4
 3:00 pmURYSA vs 07 CR S PDA RBP 5B
 3:00 pm08 CR NM Gold vs 08 CSA Charlotte BlackRBP 6A
 4:00 pm05 CR NM Blue G vs 05 CSA Charlotte Blue GBailey Middle School
 4:00 pm04 CR NM Blue G vs 04 CVYSA Blast Blue GRBP 4
 4:00 pm08 CR C Burgundy G vs 08 CSA Uptown Liga GRBP 6B
 4:30 pm07 CR NM Burgundy G vs 07 MYSA Gazelle GRBP 6A
 5:00 pm01 CR NM Blue G vs 01 CR WG BurgundyBailey Road Park 2
 5:30 pm07 CR NM White G vs 07 CRSC Black GBRP 6B
 Sunday: October 14th9:00 am04 CR ECNL G vs BRYC 04 ECNL GBailey Road Park 1
 9:00 am05 CR ECNL vs BRYC 05 ECNL GBailey Road Park 2
 11:00 am03 CR ECNL vs BRYC 03 ECNL GBailey Road Park 1
 11:00 am01 CR ECNL G vs BRYC 01 ECNL GBailey Road Park 2
 1:00 pm05 CR ECNL G vs BRYC ECNL GBailey Road Park 1
 1:00 pm02 CR ECNL G vs BRYC 02 Elite Academy GBailey Road Park 2
 1:00 pm03 CR NM Burgundy G vs 03 BSC Cardinal GBailey Middle School
 1:00 pm06 PTFC Bronze vs 06 CR NM GoldRBP 3
 2:30 pm08 CR NM White G vs 08 NCF Gusa Royal GRBP 6A
 2:30 pm07 CR C Burgundy G vs 07 GCCSA Lady Cobras G RBP 6B
 3:00 pm04 CSA North/Hville Elite G vs 04 CR NM Burgundy GBailey Road Park 1
 3:00 pm03 CR NM Blue G vs 03 LYSA Force GBailey Road Park 3
 3:00 pm05 CR NM White G vs 05 YSA Storm GRBP 4
 4:00 pm07 CR NM Blue G vs 07 CSA Huntersville King GBailey Road Park 2A
 4:00 pm07 CR NM Burgundy vs LNSC RevolutionRBP 6A
 4:00 pm08 CR NM Burgundy G vs 08 CSA Uptown KingRBP 6B
 5:00 pm01 CR NM Burgundy G vs 01 PTFC Lady Black GBailey Road Park 1